מי אנחנו?

co.il.עבודות-עפר בא לתת מענה ללקוחות קצה שברצונם לבצע עבודות עפר או להשכיר ציוד מכני הנדסי כבד (טרקטור, מלגזה וכו') ואינו מתמצא בתחום. לאחר מחקר מעמיק בנושא עבודות העפר גילינו כי המחירים הינם מאוד תנודתיים ותלויים לרוב בביקוש בטווח זמן מסויים ובכוחות שוק משוכלל (ביקוש והיצע). התחרות בתחום היא עצומה וישנם המון קבלנים וספקים שמציעים את עצמם, כיצד תבחר את החברה / אדם הנכון למשימה?

על מנת לפתור את הדילמה, יצרנו אינדקס המכיל את כל סוגי עבודות העפר וגם פינוי פסולת הפופולאריות והתחרותיות ביותר. החזון שניצב מולנו הוא ליצור אינדקס רחב ידיים שנוגע בכל התחומים עם ביקורות אובייקטביות ולבסוף לקבוע מחירון שיהווה עמוד טווח בתחום וישכלל בחישב לתוכו את כל התנודתיות הרבה הקיימת בנושא עבודות העפר. בנוסף, ברצוננו לתת לכל עסק ללא התייחסות לגודלו במה והזדמנות שווה להוכיח את עצמו כעסק אמין בתחום עבודות עפר.

אנו דוגלים בעידכונים שוטפים של מכרזי תשתיות וגם מכרזי עבודות עפר קבלים על מנת לספק מודעות גדולה יותר ולהגדיל את התחרותיות על ידי חשיפה לכלל אוכלוסיית הגולשים והקבלנים הגולשים באתר. בנוסף, מפורסמות כתבות מעניינות מידי יום על עולם עבודות העפר ועדכונים שוטפים מעירייות וחוקי מועצה.

נושא בעייתי נוסף שברצוננו לפתור הינו מחירי השכירות והמכירה של כלים מכניים שונים, כל קבלן יוכל לפרסם את הטרקטורים ומלגזות שברצונו למכור או להשכיר במקום מרכזי אחד עם אוכלוסייה מאוד מדוייקת של אותו התחום ולכן יהיה הרבה יותר קל למצוא את הכלי הנכון למשימה בעזרת חיפוש פשוט.

אנו מקווים שתנצלו את משאבי האתר לטובתכם ושבאמצעותם תדעו רק שפע והצלחה רבה בהמשך העסקים בתחום עבודות העפר.

Leave a Reply